DİVA Her Zaman Müşterilerinin Yanında.

DİVA ekibi, teknoloji sektörünün öncü kuruluşlarından müşterimiz Vestel'in 7-9 Aralık tarihlerinde Antalya'da gerçekleştirdiği bayi toplantısına katılarak, Türkiye'nin dört bir yanından etkinliğe katılan DİVA kullanıcısı Vestel bayileri ile biraraya geldi.

Devamı »

Hizmet Modeli ile Yazılım kullanmak için 10 neden:

Son yıllarda, yazılım üreticileri ürünlerini hızla "Doğrudan Hizmet Modeli İle Yazılım Kullanımı (Software As A Service – SaaS)" kullanımı hizmet modeli ile çalışacak şekilde değiştirmekte olup, gerek kullananlar, gerekse hizmet sağlayıcılar açısından bu modelin faydalarını özetlemeye çalıştık:

Devamı »

+90 (262) 679 89 09
+90 (262) 679 89 00 divadestek@logo.com.tr
Türker BENZEROĞLU ile Diva Hakkında...

FİNSPOR Servis Müdürü Türker BENZEROĞLU, "Finspor, Diva Online İş Yönetimi profesyonel çözümü ile çalışma performansını arttırdı. Bu arada e-ticaret’imizi de Diva üzerinden yapıyor olmamız bir diğer avantaj. Bu çok yeni uygulamamıza “bebeğimiz” gözü ile bakıyoruz. İleride çok ciddi bir ticaret ortamı olacağına inanıyoruz." dedi.

Devamı »


Yavuz Gündüz'le Servis Yönetimi Hakkında...

Sn. Yavuz Gündüz, söyleşisinde Diva ile tanışmalarından bu güne kadar yaşadıkları süreçleri, Diva öncesi ve sonrası yaşadıkları olumlu gelişmeleri dile getirdi.

Devamı »


2015 04 - Ekim-Kasım-Aralık Yenilikleri
Ekim-Kasım-Aralık 2015
döneminde Diva kapsamında gerçekleştirdiğimiz değişiklik ve yenilikleri aşağıda bulabilirsiniz... Devamı »

2015 03 - Haziran-Ağustos-Eylül Yenilikleri
"Haziran-Ağustos-Eylül 2015" döneminde Diva'da gerçekleştirilen değişiklik ve yenilikleri görebilmek için lütfen tıklayın:  Devamı »