Zorlu Grubu

Linens


Türkiye’nin en büyük gruplarından olan Zorlu Grubu, tekstil sektörü perakende satış kanalında Diva ile ONLINE olmayı seçti.

Zorlu Tekstil Grubu bünyesinde 2000 yılı başında kurulan Linens Pazarlama AŞ, Türkiye’den yurtdışına yayılan ilk ev tekstili mağazalar zinciridir. Ev tekstili sektörünün gelenekselleşmiş pazarlama kalıplarını kırarak, “uzmanlaşma” ve “farklılaşma” üzerine inşa ettiği “A’dan Z’ye Hizmet” anlayışı ile sektöre giren Linens; çok kısa bir sürede “Ev Güzellik Merkezi” sloganıyla tanınmaya başladı.

Modern yaşamı tercih eden, dekorasyona meraklı, daima iyi hizmet almayı arzu eden ve ürün seçiminde titiz davranan bir hedef kitleye hitap eden Linens; sunduğu zengin ürün çeşitliliği, ürün ve hizmetlerinin kalitesi, profesyonel mağazacılık anlayışı, uzman personeli ve artan mağaza sayısıyla tüketici beklentilerinin ötesine geçmektedir. “Müşteri memnuniyeti” anlayışı çerçevesinde, “güler yüzlü hizmet” sunan Linens çalışanları, mesleki deneyimlerinin yanı sıra teorik ve pratik eğitimlerle bilgi ve becerilerini sürekli geliştirerek, “hizmette daima bir adım önde olmak” için çalışmaktadırlar.

ZorluGrubu markalarıyla elde ettiği bu başarıyı, teknolojik altyapı ile de desteklemek amacıyla Coretech tarafından geliştirilmiş Diva ONLINE iş yönetim sistemini, tüm toptancılarında ve perakende mağazalarında yaygınlaştırma kararı aldı. Özellikle tüm Türkiye’ye yayılmış yaygın satış noktası ağının anlık olarak izlenebilmesi, yönetilebilmesi ve merkez organizasyonu ile tam entegre bir şekilde çalışabilmesi hedeflerine uygun olarak, Diva tamamen internet üzerinde çalışan altyapısı ile bir taraftan iş hedeflerine hızlı ve etkin bir şekilde ulaşılmasını sağlarken diğer taraftan da işletim ve maliyet kolaylıkları sağlıyor.


http://www.linens.com.tr/

 

Taç


Kelimeler :
« Figen Hediyelik Eşya | TA-ZE »
DİVA Her Zaman Müşterilerinin Yanında.

DİVA ekibi, teknoloji sektörünün öncü kuruluşlarından müşterimiz Vestel'in 7-9 Aralık tarihlerinde Antalya'da gerçekleştirdiği bayi toplantısına katılarak, Türkiye'nin dört bir yanından etkinliğe katılan DİVA kullanıcısı Vestel bayileri ile biraraya geldi.

Devamı »

2015 04 - Ekim-Kasım-Aralık Yenilikleri
Ekim-Kasım-Aralık 2015
döneminde Diva kapsamında gerçekleştirdiğimiz değişiklik ve yenilikleri aşağıda bulabilirsiniz... Devamı »

2015 03 - Haziran-Ağustos-Eylül Yenilikleri
"Haziran-Ağustos-Eylül 2015" döneminde Diva'da gerçekleştirilen değişiklik ve yenilikleri görebilmek için lütfen tıklayın:  Devamı »

+90 (262) 679 89 09
+90 (262) 679 89 00 divadestek@logo.com.tr