Wilo

 

Wilo Pompa Sistemleri


Wilo Intec, Salmson ve EMU gibi grup markalı ürünlerin Türkiye ve komşu ülkelerdeki satış ve satış sonrası hizmetlerini gerçekleştirmekle görevli olan Wilo A.Ş, tüm satış sonrası servis yönetim organizasyonunu Diva ile ONLINE yönetme kararı aldı. Bu sayede tüm Wilo ürünlerinin montaj ve satış sonrası servis hizmetleri tek bir noktadan internet üzerinden yönetilecek ve izlenecek.

 WiloWilo

 

 

 

 

 

 

 

 

Wilo, Intec, Salmson ve EMU gibi grup markalı ürünlerin Türkiye ve komşu ülkelerdeki satış ve satış sonrası hizmetlerini yürüten Wilo Pompa Sistemleri A.Ş, aynı zamanda Wilo A.G.'nin dünyadaki üretim merkezlerine ihracat yapan malzeme temin merkezlerinden biridir.

Yapılardan endüstriyel proseslere, ziraattan genel amaçlı temiz ve kirli su transferine, altyapı yatırımlarından arıtma tesislerine varıncaya kadar insanlığın gereksinim duyduğu pek çok alanda Wilo'nun ürünleri kullanılmaktadır.

Wilo Pompa Sistemleri A.Ş, 100 civarındaki Yetkili Servisi ile yürütmekte olduğu bu hizmetlerini, bundan böyle Diva Online ile yöneterek, servislerin performansını ve hizmet kalitesini arttırmayı hedeflemektedir.


http://www.wilo.com.tr

 Kelimeler :
« TA-ZE | Linda Tekstil Mağazaları »
DİVA Her Zaman Müşterilerinin Yanında.

DİVA ekibi, teknoloji sektörünün öncü kuruluşlarından müşterimiz Vestel'in 7-9 Aralık tarihlerinde Antalya'da gerçekleştirdiği bayi toplantısına katılarak, Türkiye'nin dört bir yanından etkinliğe katılan DİVA kullanıcısı Vestel bayileri ile biraraya geldi.

Devamı »

2015 04 - Ekim-Kasım-Aralık Yenilikleri
Ekim-Kasım-Aralık 2015
döneminde Diva kapsamında gerçekleştirdiğimiz değişiklik ve yenilikleri aşağıda bulabilirsiniz... Devamı »

2015 03 - Haziran-Ağustos-Eylül Yenilikleri
"Haziran-Ağustos-Eylül 2015" döneminde Diva'da gerçekleştirilen değişiklik ve yenilikleri görebilmek için lütfen tıklayın:  Devamı »

+90 (262) 679 89 09
+90 (262) 679 89 00 divadestek@logo.com.tr