Aradığınız içerik bulunamadı. Lütfen tekrar deneyiniz.

 

Top Models

 

Model Oyuncak alanında hizmet veren Top Models; BAKIRKÖY MERKEZ, İNCİRLİ ŞUBE, ORTAKÖY ŞUBE, KIZILTOPRAK ŞUBE ve KOZYATAĞI ŞUBE olmak üzere, şimdilik sayısı 5 olan bütün şubelerinde, Diva Online İş Yönetim Sistemi'ni kullanmayı tercih etti.

 

HANGİ HOBİ DALI SİZİ EĞLENDİRİR, DİNLENDİRİR, HEYECANLANDIRIR ?

Günümüz yoğun iş ortamından çıktığınızda, ekonomik krizlerle, size bekleyen tamamlanması gereken işlerle daha iyi mücadele edebilmek ve daha başarılı olabilmek için, bedeninizi ve özellikle de zihninizi dinlendirmeniz gerektiğini biliyorsunuzdur . Tüm gelişmiş ülkelerin çalışanları, bunu yıllar önce anladı ve inandılar. Başarılarının altında gizli sebeplerden biri de budur. İşinizde yüksek başarı ve verim için, zihninizin ve bedeninizin mutlaka kendini yenileyene kadar dinlenmeye ihtiyacı vardır.

Bedenimiz dinlendirmek nisbeten kolaydır: Yatarız, yuvarlanırız, Pazar sabahı biraz geç kalkarız, arada kenelerden korksak da, bahar aylarında çimlere uzanırız, biraz deniz, biraz güneş, biraz arabayla çıkılan tatiller vs derken, bedenimiz dinlenir. Ancak bedenimizi dinlendirirken, tüm yaşamsal faaliyetlerimizi yöneten beynimizi dinlendiremezsek, ertesi sabah ya da uzun bir tatilden sonra, hala kendimizi yorgun hissedebiliriz. Bu da bizim çalışma hayatımızdaki başarımızı olumsuz yönde etkileyecektir doğal olarak.

Beyin pek çok değişik yolla dinlendirilebilir. Ancak uzmanların sık sık söyledikleri şudur ki; BEYNİMİZİ DİNLENDİRMENİN EN GÜZEL YOLLARINDAN BİRİ, GÜNLÜK İŞLERİMİZ DIŞINDA, SEVEREK İLGİLENECEĞİMİZ BİR HOBİMİZ OLMASIDIR! Bu hobimizle ilgilenirken dünyadaki sıradan ve zaruretten yaptığımız işlerden uzaklaşırız. Onları unuturuz. Hobimizin eğlencesi, heyecanı ya da kendine has zorluklarıyla uğraşırız. Yeni arkadaşlıklar kurar, bilgi ve becerilerimizi paylaşırız.

Bu yazının devamı için tıklayınız...Kelimeler :
DİVA Her Zaman Müşterilerinin Yanında.

DİVA ekibi, teknoloji sektörünün öncü kuruluşlarından müşterimiz Vestel'in 7-9 Aralık tarihlerinde Antalya'da gerçekleştirdiği bayi toplantısına katılarak, Türkiye'nin dört bir yanından etkinliğe katılan DİVA kullanıcısı Vestel bayileri ile biraraya geldi.

Devamı »

2015 04 - Ekim-Kasım-Aralık Yenilikleri
Ekim-Kasım-Aralık 2015
döneminde Diva kapsamında gerçekleştirdiğimiz değişiklik ve yenilikleri aşağıda bulabilirsiniz... Devamı »

2015 03 - Haziran-Ağustos-Eylül Yenilikleri
"Haziran-Ağustos-Eylül 2015" döneminde Diva'da gerçekleştirilen değişiklik ve yenilikleri görebilmek için lütfen tıklayın:  Devamı »

+90 (262) 679 89 09
+90 (262) 679 89 00 divadestek@logo.com.tr