Aradığınız içerik bulunamadı. Lütfen tekrar deneyiniz.

 

EFS Elektronik
 

2000 yılından bu yana EFS Elektronik Tic. Ltd. Şti. ev elektroniği konusunda ürün ve ürün aksesuarları bakımından zengin pörtföyü ile İstanbul genelinde 3 mağazasıyla müşterilerine hizmet vermektedir. EFS Elektronik bayisi olduğu Samsung ev elektroniği üzerine kurulmuş olan mağaza ve showroomlarının sayısını önümüzdeki dönemlerde arttırma çalışmalarını sürdürmektedir.

Bu çalışmaların sağlıklı yürümesi aşamasında tüm mağaza ve showroomlarında yazılım ihtiyacını DİVA Online Mağaza Yönetim Sistemi ile çözen EFS Elektronik Elketronik Tic. Ltd. Şti. yetkilileri, DİVA’nın web tabanlı yani gerçek bir online bir yazılım olmasının mağazalarındaki tüm operasyonların anlık takibi açısından çalışmalarını kolaylaştırıp, hızlandıracağını belirtiyorlar.

EFS Elektronik’i DİVA ailesine katılımalarından katılımlarından dolayı kutluyor, çalışmalarında bol kazançlı günler diliyoruz.

www.efselektronik.comKelimeler :
DİVA Her Zaman Müşterilerinin Yanında.

DİVA ekibi, teknoloji sektörünün öncü kuruluşlarından müşterimiz Vestel'in 7-9 Aralık tarihlerinde Antalya'da gerçekleştirdiği bayi toplantısına katılarak, Türkiye'nin dört bir yanından etkinliğe katılan DİVA kullanıcısı Vestel bayileri ile biraraya geldi.

Devamı »

2015 04 - Ekim-Kasım-Aralık Yenilikleri
Ekim-Kasım-Aralık 2015
döneminde Diva kapsamında gerçekleştirdiğimiz değişiklik ve yenilikleri aşağıda bulabilirsiniz... Devamı »

2015 03 - Haziran-Ağustos-Eylül Yenilikleri
"Haziran-Ağustos-Eylül 2015" döneminde Diva'da gerçekleştirilen değişiklik ve yenilikleri görebilmek için lütfen tıklayın:  Devamı »

+90 (262) 679 89 09
+90 (262) 679 89 00 divadestek@logo.com.tr