Aradığınız içerik bulunamadı. Lütfen tekrar deneyiniz.

 

Schafer Diva Logo
 

 

1980 yılında Tuncay Aslan tarafından züccaciye ve elektrikli ev aletleri satışı yapmak üzere ticaret yaşamına adım atan firma, 1986 yılında bir aile şirketi olan Aslan Ticaret Dayanıklı Tüketim Malları Ltd. Şti. adını alarak ticari hayatına devam etmiştir. 2003 yılına kadar Dünya’nın ve Türkiye’nin önde gelen elektrikli ev aletleri markalarının distribütörlüğünü ve dağıtımını gerçekleştiren Aslan Ticaret Ltd. Şti.  2004 yılından itibaren kendi markası olan W.Besteckhaus Schafer ile sektöre ve müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır. Alman sahiplerinden satın alındığında sadece 10 ürün çeşidine sahip olan Schafer markasının bugün için 5 ayrı ana kategoride yüzlerce çeşit ürünü bulunmaktadır:

 

   1- Porselen Yemek ve Kahvaltı Takımları
   2- Çatal Bıçak Kaşık Takımları  
   3- Cam Grubu
   4- Pişirme Grubu
   5- Mutfak Aksesuarları

 

Aslan Ticaret Ltd.Şti. Schafer ürünlerini tasarlarken ve pazarlarken kaliteyi, güveni ve fonksiyonelliği ön planda tutmaktadır. Sektörün köklü firmalarından biri olarak müşterilerine kaliteden, teknolojiden ve estetikten ödün vermeden, dağıtım ve servis ağı ile her geçen gün daha da büyüyerek, zengin çeşitlilikte ürünler sunmak isteyen, iç ve dış pazarda ses getirici çalışmalara imza atarak nihai tüketici memnuniyetiyle mutfakların vazgeçilmez markası olabilmeyi amaçlayan Aslan Ticaret Ltd.Şti. bu hedeflerine DİVA Online iş yönetimi yazılımının desteği ulaşacak ve başarılarına uzun yıllar devam edecektir.

 

 Kelimeler :
DİVA Her Zaman Müşterilerinin Yanında.

DİVA ekibi, teknoloji sektörünün öncü kuruluşlarından müşterimiz Vestel'in 7-9 Aralık tarihlerinde Antalya'da gerçekleştirdiği bayi toplantısına katılarak, Türkiye'nin dört bir yanından etkinliğe katılan DİVA kullanıcısı Vestel bayileri ile biraraya geldi.

Devamı »

2015 04 - Ekim-Kasım-Aralık Yenilikleri
Ekim-Kasım-Aralık 2015
döneminde Diva kapsamında gerçekleştirdiğimiz değişiklik ve yenilikleri aşağıda bulabilirsiniz... Devamı »

2015 03 - Haziran-Ağustos-Eylül Yenilikleri
"Haziran-Ağustos-Eylül 2015" döneminde Diva'da gerçekleştirilen değişiklik ve yenilikleri görebilmek için lütfen tıklayın:  Devamı »

+90 (262) 679 89 09
+90 (262) 679 89 00 divadestek@logo.com.tr