Blue House Elektrikli Ev Aletleri

 

Blue House
 


Elektrikli ev aletlerinin önde gelen markası Blue House, Tarman Group bünyesinde 2003 yılından bu yana sektörde yer almaktadır. Mevcut modelleri ile 170’e kadar ulaşan ürün gamı ve kuruluşundan bu yana sayıları 300’ü bulan Teknik Servis altyapısı ile elektrikli ev aletlerinin vazgeçilmez markası haline gelerek sektörde yerini almıştır. Hayatı küçük ev aletleri ile kolaylaştırmayı hedefleyen Blue House ürünlerinin en belirgin özelliği gerçek anlamda kaliteli, pratik ve işlevsel olmalarıdır. Buna paralel olarak Blue House markası kendi bünyesinde yönlendirdiği Müşteri Hizmetleri ile de ürünlerinin takipçisidir. Bu ilkeden yola çıkan Tarman Group daha kaliteli bir satış sonrası hizmeti kullanıcılarına sunabilmek amacı ile DİVA Online Servis Uygulaması’nı devreye aldı. Blue House yönetimini aldığı bu karar nedeni ile kutluyor ve kendilerine DİVA ailesine hoş geldiniz diyoruz.

 Kelimeler :
« Varta | Korkmaz Mutfak Eşyaları »
DİVA Her Zaman Müşterilerinin Yanında.

DİVA ekibi, teknoloji sektörünün öncü kuruluşlarından müşterimiz Vestel'in 7-9 Aralık tarihlerinde Antalya'da gerçekleştirdiği bayi toplantısına katılarak, Türkiye'nin dört bir yanından etkinliğe katılan DİVA kullanıcısı Vestel bayileri ile biraraya geldi.

Devamı »

2015 04 - Ekim-Kasım-Aralık Yenilikleri
Ekim-Kasım-Aralık 2015
döneminde Diva kapsamında gerçekleştirdiğimiz değişiklik ve yenilikleri aşağıda bulabilirsiniz... Devamı »

2015 03 - Haziran-Ağustos-Eylül Yenilikleri
"Haziran-Ağustos-Eylül 2015" döneminde Diva'da gerçekleştirilen değişiklik ve yenilikleri görebilmek için lütfen tıklayın:  Devamı »

+90 (262) 679 89 09
+90 (262) 679 89 00 divadestek@logo.com.tr