Aradığınız içerik bulunamadı. Lütfen tekrar deneyiniz.

Korkmaz Mutfak Eşyaları

Korkmaz Mutfak Eşyaları Sanayi Ticaret A.Ş.

Servislerinde DİVA Servis uygulamasını seçti.


1972 yılından bu yana paslanmaz çelik mutfak eşyaları ve elektrikli ev aletleri üretmekte olan KORKMAZ, her geçen zaman diliminde üretim kapasitesini çağın yüksek teknolojisiyle geliştirerek, pazarda mevcut olan konumunu daha geniş bir alana yaymayı başardı. Bu gelişmeye paralel olarak  sattığı ürünlerin satış sonrasında da satış sonrası hizmetine önem veren KORKMAZ 2012 yılı ile birlikte servis ağının sağlıklı çalışabilmesi için DİVA Online Servis Uygulamasına geçmeyi kararlaştırdı. Bu sayede daha kaliteli servis hizmetinin yanı sıra daha hızlı ve daha güvenli bir hizmet vermeyi amaçlıyor.

Yurt genelinde 160 servis noktasında kaliteli servis hizmeti veren servis noktalarında 2012 yılının başından itibaren DİVA Online Servis uygulamasına geçilmeye başlandı. En kısa sürede tüm servislerde DİVA Uygulamasına uygulamaya geçilecektir. DİVA uygulamasını seçerek çok doğru bir çalışmaya karar veren KORKMAZ Mutfak Eşyaları Sanayi Ticaret A.Ş yetkililerini kutluyor DİVA ailesi olarak aramıza hoşgeldiniz diyoruz.Kelimeler :
DİVA Her Zaman Müşterilerinin Yanında.

DİVA ekibi, teknoloji sektörünün öncü kuruluşlarından müşterimiz Vestel'in 7-9 Aralık tarihlerinde Antalya'da gerçekleştirdiği bayi toplantısına katılarak, Türkiye'nin dört bir yanından etkinliğe katılan DİVA kullanıcısı Vestel bayileri ile biraraya geldi.

Devamı »

2015 04 - Ekim-Kasım-Aralık Yenilikleri
Ekim-Kasım-Aralık 2015
döneminde Diva kapsamında gerçekleştirdiğimiz değişiklik ve yenilikleri aşağıda bulabilirsiniz... Devamı »

2015 03 - Haziran-Ağustos-Eylül Yenilikleri
"Haziran-Ağustos-Eylül 2015" döneminde Diva'da gerçekleştirilen değişiklik ve yenilikleri görebilmek için lütfen tıklayın:  Devamı »

+90 (262) 679 89 09
+90 (262) 679 89 00 divadestek@logo.com.tr