First Touch

Penye Mood

 

Bugün itibarı ile İstanbul ve Malatya'da bulunan fabrikaları; ABD ve İngiltere'de bulunan yurtdışı temsilcilikleri sayısı 1000'i aşan çalışanları ile faaliyet gösteren Erteks Şirketler Grubu, 2001 yılında da iç piyasaya yönelik olarak nitelikli üretimi markaya dönüştürmek amacı ile Penyemoda Tekstil A.Ş.'yi kurmuş ve Firsttouch markası ile de Türk tüketicisinin beğenisine sunmuştur.

Türkiye'de Wrap ve JC Penny kalite standartlarına uygun imalat yapan tek iç giyim firması olan Erteks Şirketler Grubu’nun yurtiçi satış ayağı olan Penyemoda Tekstil A.Ş. çalışmalarında farklı tasarım ve rahat kullanımları ile tüketicilerin öncelikle tercih edeceği gece ve iç giyim ürünlerini geniş ürün yelpazesi ile piyasaya sunmaktadır.

Erteks Şirketler Grubu 3 adet mağazasının yönetimi için Coretech tarafından geliştirilmiş olan Diva Online Mağazacılık Sistemi'ni tercih etmiştir.

Penye Mood Merkez Sorumlusu Burhan Emül'ün DİVA Hakkındaki görüşleri için lütfen tıklayınız...

 Kelimeler :
« Swarovski | Şişli Optik »
DİVA Her Zaman Müşterilerinin Yanında.

DİVA ekibi, teknoloji sektörünün öncü kuruluşlarından müşterimiz Vestel'in 7-9 Aralık tarihlerinde Antalya'da gerçekleştirdiği bayi toplantısına katılarak, Türkiye'nin dört bir yanından etkinliğe katılan DİVA kullanıcısı Vestel bayileri ile biraraya geldi.

Devamı »

2015 04 - Ekim-Kasım-Aralık Yenilikleri
Ekim-Kasım-Aralık 2015
döneminde Diva kapsamında gerçekleştirdiğimiz değişiklik ve yenilikleri aşağıda bulabilirsiniz... Devamı »

2015 03 - Haziran-Ağustos-Eylül Yenilikleri
"Haziran-Ağustos-Eylül 2015" döneminde Diva'da gerçekleştirilen değişiklik ve yenilikleri görebilmek için lütfen tıklayın:  Devamı »

+90 (262) 679 89 09
+90 (262) 679 89 00 divadestek@logo.com.tr