DeLonghi

De’Longhi

 

 

De’Longhi bugün uluslararası pazarda 50’den fazla ülkeye hizmet veren dünyanın en büyük elektrikli ev aletleri üreticilerinden olan bir İtalyan firmasıdır. Fonksiyonel ve uzun ömürlü olan tüm De’Longhi ürünleri yüksek performansı ile beklentinizi hiç zorlanmadan karşılarken şık dizaynlarıyla gözünüze de hitap ediyor. De’Longhi çok çeşitlilikteki küçük elektrikli ev aletleriyle ESSE satış noktasında sizleri bekliyor.  

De'Longhi Türkiye tüm satış ve satış sonrası operasyonlarını Diva ONLINE İş Yönetim Sistemi ile yönetme kararını verdi. Diva ONLINE ile De’Longhi tüm kanallarındaki ürün, stok, müşteri ve mali bilgilerini anlık ve ONLINE bir şekilde takip ediyor.

www.esse.com.tr

www.delonghi.com

 Kelimeler :
« Silverline | DARTY »
DİVA Her Zaman Müşterilerinin Yanında.

DİVA ekibi, teknoloji sektörünün öncü kuruluşlarından müşterimiz Vestel'in 7-9 Aralık tarihlerinde Antalya'da gerçekleştirdiği bayi toplantısına katılarak, Türkiye'nin dört bir yanından etkinliğe katılan DİVA kullanıcısı Vestel bayileri ile biraraya geldi.

Devamı »

2015 04 - Ekim-Kasım-Aralık Yenilikleri
Ekim-Kasım-Aralık 2015
döneminde Diva kapsamında gerçekleştirdiğimiz değişiklik ve yenilikleri aşağıda bulabilirsiniz... Devamı »

2015 03 - Haziran-Ağustos-Eylül Yenilikleri
"Haziran-Ağustos-Eylül 2015" döneminde Diva'da gerçekleştirilen değişiklik ve yenilikleri görebilmek için lütfen tıklayın:  Devamı »

+90 (262) 679 89 09
+90 (262) 679 89 00 divadestek@logo.com.tr